Zwrot i wymiana towaru

Zadowolenie Klientów z zakupów w naszym sklepie jest dla nas priorytetem. Jesteśmy przekonani co do jakości oferowanych przez nasz sklep produktów i wierzymy, że spełnią one potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Jednocześnie pragniemy uniknąć uczucia zawodu u Klienta, które mógłby sprawić nietrafiony zakup. Z tego powodu wprowadziliśmy możliwość zwrotu zakupionego towaru do 30 dni od daty odbioru przesyłki.

Każdy, kto dokona w naszym sklepie zakupu, ma możliwość jego zwrotu do 30 dni i zażądania zwrotu pieniędzy bez podania przyczyny.

Prawo do odstąpienia od umowy:

Każdy Klient naszego sklepu ma prawo do odstąpienia od umowy zakupu towaru i dokonania jego zwrotu – bez podania przyczyny, w terminie 30 dni od odebrania przesyłki. Aby skorzystać z tego prawa należy przesłać na nasz adres (pocztą tradycyjną lub elektroniczną) pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy (Klient może skorzystać z wzoru oświadczenia lub sporządzić własne), zaś zakupiony produkt odesłać do sklepu (z dołączoną kopią formularza odstąpienia od umowy). Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy przesłać informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy oraz dostarczyć towar do siedziby naszej firmy w terminie 7 dni od dnia przesłania wypełnionego oświadczenia. Należność za zwrócony produkt zwracamy na podane przez Klienta konto bankowe, w terminie nie dłuższym niż ustawowe 14 dni od daty otrzymania zwróconego produktu, Klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z przelewem. Jeżeli Klient podczas zamówienia wybrał inny niż najtańszy oferowany przez sklep sposób dostawy, sklep nie jest zobowiązany do zwrotu kosztów przesyłki.

Zwracany produkt powinien być czysty, kompletny i nie uszkodzony. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Towar należy odesłać na poniższy adres:

CMG Karol Polakowski
ul. Kielecka 193 , Kostomłoty Pierwsze
26-085 Miedziana Góra
Tel. 609 813 641

Koszty przesyłki zwrotnej (do sklepu) ponosi Klient.

Uwaga! Nie korzystamy z usługi przesyłek zwrotnych firmy InPost (dotyczy Paczkomatów)

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY I ZWROTU TOWARU (PDF)

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY I ZWROTU TOWARU (DOCX)

Wymiana towaru:

Jeżeli zakupiony u nas towar nie będzie pasował lub odpowiadał (np. pod względem rozmiaru lub koloru) – Klient może go do nas odesłać, a my go wymienimy na inny (w miarę dostępności towaru). Zakupiony produkt należy odesłać na nasz adres wraz z wypełnionym formularzem wymiany towaru. Wymieniany produkt powinien być czysty, kompletny i nie uszkodzony.

Towar należy odesłać na adres:

CMG Karol Polakowski
ul. Kielecka 193 , Kostomłoty Pierwsze
26-085 Miedziana Góra
Tel. 609 813 641

Koszty przesyłki zwrotnej (do sklepu) ponosi Klient.
Koszty ponownej przesyłki do Klienta (z wymienionym produktem) ponosi sklep.
Sposób przesyłki ze sklepu do Klienta (z wymienionym produktem) pozostaje do wyboru przez klienta (firma DHL, Poczta Polska).
Wymieniany towar wysyłamy tylko na terenie Polski.

Uwaga! Nie korzystamy z usługi przesyłek zwrotnych firmy InPost (dotyczy Paczkomatów)

FORMULARZ WYMIANY TOWARU (PDF)

FORMULARZ WYMIANY TOWARU (DOCX)

NOTA

Zgodnie z naszym ustawowym obowiązkiem informujemy, że prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w szczególności w wypadku świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu (prawo odstąpienia nie przysługuje konsumentowi również w innych wymienionych ustawą wypadkach, które jednak nie dotyczą umów sprzedaży oferowanych przez nas towarów).

Wymiana i zwrot przesyłek dostarczonych poprzez opcję „odbiór własny w magazynie”

Klientom realizującym zamówienie poprzez opcję „odbiór własny w magazynie” przysługuje prawo do zwrotu lub wymiany towaru w terminie 30 dni od odbioru zamówienia, zgodnie z warunkami podanymi w puncie „prawo do zwrotu i wymiany towaru”.

Operacja zwrotu lub wymiany na inny produkt (oraz zwrot pieniędzy za zwracany towar na konto Klienta) jest możliwa tylko w sklepie internetowym „www.camo-militaria.pl”.

Wymieniany produkt należy odesłać do sklepu internetowego na adres:

CMG Karol Polakowski
ul. Kielecka 193 , Kostomłoty Pierwsze
26-085 Miedziana Góra
Tel. 609 813 641

Wymieniany produkt powinien być czysty, kompletny i nie uszkodzony.

Przesyłki zwrotnej do sklepu internetowego można dokonać także za pośrednictwem magazynu w którym nastąpił odbiór zamówienia, konieczne jest uzgodnienie tego z obsługą magazynu i powiadomienie obsługi sklepu internetowego (telefonicznie lub e-mailem na adres contact@camo-militaria.pl